ZARZĄDZANIE

Posiadasz mieszkanie na wynajem?

Jeśli tak zapewne znane Ci są potencjalne problemy związane z niepłacącymi najemcami, zniszczeniem mienia, pustostanami czy też koniecznością poświęcenia swojego czasu na administrowanie lokalem?

A może obawiasz się wynająć nieruchomość, gdyż wiesz że w naszym stanie prawnym można mieszkać w wynajętym mieszkaniu a praktycznie za nie nie płacić?

Odziedziczyłeś mieszkanie i nie masz pomysłu co z nim zrobić? nie masz czasu się nim zajmować?

A może masz mieszkanie, które jest niewykończone, wymaga remontu, na który nie masz środków i dlatego stoi puste. W takim przypadku skontaktuj się z nami. Takie problemy także rozwiązujemy.

Kupiłeś mieszkanie na wynajem, którego rentowność kształtuje się na niskim poziomie? Chciałbyś zwiększyć dochód z najmu lokalu? Skontaktuj się z nami.


Jeśli problemy te nie są Ci obce zapoznaj się z naszą ofertą.

ZAJMUJEMY SIĘ KOMPLEKSOWĄ OBSŁUGĄ NAJMU W RAMACH KTÓREJ:

Przygotowujemy mieszkanie do najmu, ze szczególnym nastawieniem na maksymalizację zysku, Nasze sprawdzone rozwiązania, często pozwalają osiągać ponadprzeciętne zyski z najmu lokali.
 
Wyszukujemy najemców, dbając o bezpieczeństwo Twojej nieruchomości, dokonujemy selekcji potencjalnych najemców poprzez ich dokładną weryfikację oraz wprowadzenie nowatorskiego na polskim rynku regulaminu korzystania z mieszkania, a nasza umowa najmu jest corocznie weryfikowana przez zespół prawników i dostosowywana do często zmieniających się norm prawnych.
 
Monitorujemy stan mieszkania: poprzez odpowiednie zapisy w umowie i regulaminie mamy realny wpływ na utrzymanie porządku w mieszkaniu, co jest okresowo monitorowane.
 
Monitorujemy płatności: jeśli najemca nie płaci w terminie błyskawicznie reagujemy a wypracowane metody zapewniają skuteczne rozwiązanie problemu.
 
Reagujemy na zgłoszenia najemców: najemcy kontaktują się z Nami i to my koordynujemy naprawy ewentualnych awarii, które mogą wystąpić w mieszkaniu.
 

Nasza firma oferuje dwa rodzaje współpracy:

ZARZĄDZANIE STANDARDOWE:

- analiza mieszkania pod kątem maksymalizacji dochodów
- weryfikacja najemców
- stały monitoring lokalu

ZARZĄDZANIE Z GWARANCJĄ CZYNSZU:

- gwarancja otrzymywania stałych, regularnych dochodów ustalonych w dniu podpisywania umowy
- brak pustostanów
- bezpieczeństwo Twojego mieszkania